Sonbahar & Kış Trendleri

- Yorumlar ( d)

Yaz sıcaklarına elveda dediğimiz bu günlerde sizi mevsim değişikliğine hızlıca adapte edecek trendleri incelemeye ne dersiniz?

İşte sizin için seçip derlediğimiz 2020-21 Sonbahar-Kış trendleri:

1- Zamansız Trençkotlar:

Bu sezon 70’li yıllardan ilham alarak tasarlanan trençkotların yaka ve kol detaylarında kürk detayları bulunmakta. Ayrıca uzun ve keskin siluetli zamansız trençkotlar da podyumlarda sıkça gördüğümüz parçalardan. Tüm kıyafetleri anında şık bir görünüme sokan bu parçayı edinmenin tam zamanı!

trençkot

2- Pelerin ve Pançolar:

Bu sezonun bir diğer hâkimi, özellikle New York podyumlarında, pelerin ve pançolar oldu. Zahmetsiz bir şıklık arıyorsanız bu parçayı diz üstü çizmelerle kombinleyebilirsini

3- Püsküller, Saçaklar:

70’lerden beslenen podyumları anlatırken püskül ve saçaklardan bahsetmemek olmaz! Bohem tarzın en önemli yardımcılarından olan püskül ve saçakları bu sezon etek uçlarında, omuz, kol ve yakalarda bolca göreceğiz.

4- Hacimli Omuz ve Kol detayları:

Geçmiş sezonlarda podyumlara damgasını vuran hacimli omuz ve kol detaylı tasarımları bu sezon da farklı formlarda görüyoruz. Her türlü kombini havalı hale getirme gücü olan bu trendi sivri omuz detaylı ya da kabarık kollu kıyafetler ile uygulayabilirsiniz.

hacimlikollar

5- Cutout

Omuzlarda, bel hizasında, yakalardaki “cutout” (kesik) detayları bu sezon bolca göreceğiz. Özellikle köprücük kemiğini vurgulayan cutout detaylar bu sezonun olmazsa olmazlarından!

cutout

Yorumlar (0)