Evinizi Trendlerle Güncelleyin

- Yorumlar ( d)

Evlerimizde planladığımızdan çok zaman geçirdiğimiz bu yılda ufak değişiklerle evinizi daha da sıcak, huzur dolu yapacak tüyolara ne dersiniz? İşte, sizin için seçip derlediğimiz en popüler ev dekorasyon trendleri:

Eklektik Stil:

Kişisel ve özel alanlar yaratmanızı sağlayan eklektik stil ile renk, desen, stil, doku, parça bileşenlerini kendi yaratıcılığınızı kullanarak farklı kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.  Bu yılın Pantone rengi “klasik mavi” kullanarak farklı unsurları, renkleri bir araya getirebilirsiniz.  Bu stilin sırrı sürekli olarak kullanılan renge dönmekte ve dahil edilen tüm bileşenlerin dengesini kurabilmekte yatıyor.

Bizim favorimiz mavinin ana aktör olduğu gri ve yeşil ile dengelenen dekorasyonlar:

Vintage Havası:

Vintage parçalar kullanarak evinizin bir odasını ya da ufak bir köşesini romantik bir havaya bürüyebilirsiniz.

Bizim favorimiz Vintage tablolarla ve mavi, yeşil, toprak tonlarındaki renklerin harmanlandığı hafif naftalin kokulu modern köşeler:

Japon Minimalizmi ile İskandinav Rustiğinin Karması:

Bu sezon “Wabi-Sabi” felsefei (kusurları kucaklama) ile “Hygge” akımı (rutin koşturma içinde hayatı durdurup bize huzur veren şeylerin tadını çıkartma) bir araya geliyor ve evlerde huzurun, yalınlığın birleştiği yepyeni bir tarza merhaba diyoruz.

Bu tarzı yakalamak için olabildiğince soft renkler tercih edin, doğal tonlarda ahşap ürünler kullanın.

Bizim favorimiz bambu lambalar ve soft renk paletiyle harmanlanan dekorasyonlar:

Yorumlar (0)